پاورپوینت میکروماشینکاری الکتروشیمیایی

با پیشرفت روش های ماشینکاری، روش های نوین تولید مثل اسپارک، لیزر، واترجت و ... به وجود آمدند. پس از آن، با ترکیب این روش ها با هم، روشهای نوین دیگری به وجود آمد که یکی از آنها، ماشینکاری الکتروشیمیایی است که این روش نسبت به ماشینکاری شیمیایی، از سرعتECM,Electro chemical machining,ماشینکاری الکتروشیمیایی,ماشینکاری شیمیایی,تولید مخصوص,روش های نوین تولید,فرآیندهای الکتروفیزیکال,میکروماشینکاری|اِن اِکس|nxz
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت میکروماشینکاری الکتروشیمیایی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

با پیشرفت روش های ماشینکاری، روش های نوین تولید مثل اسپارک، لیزر، واترجت و ... به وجود آمدند. پس از آن، با ترکیب این روش ها با هم، روشهای نوین دیگری به وجود آمد که یکی از آنها، ماشینکاری الکتروشیمیایی است که این روش نسبت به ماشینکاری شیمیایی، از سرعت بالاتری برخوردار می باشد. همچنین با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های پزشکی و نیاز به تولید قطعات بسیار کوچک، میکروماشینکاری از مباحثی است که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. در این فایل به بررسی فرآیند میکروماشینکاری الکتروشیمیایی پرداخته شده است.