مبانی نظری وپیشینه تحقیق سبک های رهبری، سبک های نوین رهبری مالی

مطالب دیگر:
📚مقاله ترجمه شده با عنوان توسعه و حفظ فرهنگ اخلاقی شرکت: عناصر اصلی، به همراه اصل مقاله📚تحقیق انرژی امواج دریا و انرژی جزر و مد📚پرسشنامه سخت رویی کوباسا (HS)📚تحقیق مفهوم كلاسترينگ و جنبه‌هاي مختلف سخت‌افزاري و نرم‌افزاري آن📚تحقیق شبکه ملی اطلاعات📚پاورپوینت اعتیاد به الکل و راه های درمان آن📚مقاله ترجمه شده با عنوان کاربرد تکنیک های داده کاوی برای شناسایی شاخص های کلیدی عملکرد📚مقاله ترجمه شده با عنوان یکپارچه سازی مدیریت دانش (KM) و مدیریت کیفیت جامع (TQM): تاثیر بر استراتژی📚مقاله ترجمه شده با عنوان حمایت از تغییرات مهندسی در سیستم های تولید از طریق روش های کنترل و📚پاورپوینت اعتیاد به مواد مخدر و درمان آن📚پاورپوینت اعتیاد به الکل و مواد مخدر و راه های درمان آن📚تحقیق اعتياد به مواد مخدر و راه های درمان آن📚تحقیق درمان دارویی اعتیاد و مضرات آن📚پاورپوینت مدیریت، ارزیابی و اندازه گیری عملکرد سازمان ها📚گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره برنامه ریزی و مطالعات نیروی انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب📚تحقیق معماری نرم افزار و اصول مترتب بر آن📚تحقیق طرح جامع شبكه📚جزوه آموزشی اصول نامه نگاری مکاتبات اداری📚جزوه آموزشی چگونه درباره یک موضوع فارسی، مقاله انگلیسی جدید پیدا کنیم؟📚جزوه آموزش تصویری راهنمای استفاده از پایگاه علمی آی تریپل ای (IEEE)📚پاورپوینت آموزش درس یازدهم علوم پایه ششم (شگفتی های برگ)📚پاورپوینت آموزش درس دوازدهم کتاب علوم پایه ششم (جنگل برای کیست؟)📚پاورپوینت آموزش درس سیزدهم کتاب علوم پایه ششم (سالم بمانیم)📚پاورپوینت آموزش درس چهاردهم کتاب علوم پایه ششم (از گذشته تا آینده)📚پاورپوینت مدیریت و عوامل موثر بر عملکرد سازمانی
توضیحات: فصل دوم تحقیق کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو تحقیق توضیحات نظری کامل در مورد متغیر پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه رفرنس نویسی و پاورقی دقیق ومبانی نظری وپیشینه تحقیق سبک های رهبری, سبک های نوین رهبری مالی,مبانی نظری وپیشینه تحقیق سبک های رهبری,مبانی نظری وپیشینه تحقیق سبک های نوین رهبری مالی,مبانی نظری,پیشینه تحقیق, سبک های رهبری, سبک های نوین رهبری مالی|اِن اِکس|nxz
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان مبانی نظری وپیشینه تحقیق سبک های رهبری، سبک های نوین رهبری مالی آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.


توضیحات: فصل دوم تحقیق کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو تحقیق
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

2-4-5 سبک های نوین رهبری مالی

منظور از سبک های نوین رهبری در حوزه مالی عبارتنداز: مدیرانی که برای تصمیم گیری، برنامه ریزی، کنترل و رهبری فعالیت های عملیاتی سازمان خود از اطلاعات بدست آمده از روش های کنترل جامع کیفیت (TQC)، مدیریت بر مبنای فعالیت ((ABM، هزینه یابی بر مبنای فعالیت (ABC)، سیستم مدیریت هزینه CMS))، مدیریت به موقع موجودی­ها JIT)) و حسابداری سنجش مسئولیت (RA) که توسط حسابداران مدیریت تهیه می شوند، استفاده کنند.

2-4-5-1-سیستم کنترل کیفیت در موسسه های حسابرسی

ضوابط رفتار حرفه‌ای انجمن های حرفه‌ای حسابداران رسمی، اعضای خود را از جمله ملزم می‌سازد در موسسه‌هایی کار کنند که برای اطمینان از شایستگی خدمات ارائه شده و کفایت نظارت انجام شده، از سیستم کنترل کیفیت برخوردارند. از آنجا که خدمات حسابداران رسمی با منافع عمومی سروکار دارد و واقع بینی و درستکاری حسابداران رسمی مبنای اعتماد عمومی قرار می‌گیرد، موسسه‌های حسابرسی باید برای خدماتی که در زمینه حسابرسی عرضه می‌کنند سیستم کنترل کیفیت داشته باشند. هر موسسه حسابرسی مسئولیت دارد اطمینان پیدا کند که کارکنانش استانداردهای حرفه‌ای مربوط به کارهای حسابرسی را رعایت می‌کنند. سیستم کنترل کیفیت در مفهوم وسیع آن، فرایندی است که به موسسه حسابرسی اطمینانی معقول می‌دهد که کارکنانش استانداردهای حرفه‌ای مربوط و استانداردهای کیفی موسسه را رعایت می‌کنند. سیاستها و روشهای طراحی شده برای استقرار سیستم در یک بخش از فعالیت موسسه ممکن است با سیاستها و روشهای طراحی شده برای بخش دیگر یکسان، متفاوت یا وابسته به یکدیگر باشند، اما هدف سیستم برای تمام بخشهای فعالیت موسسه یکسان است. هر سیستم کنترل کیفیت دارای محدودیتهای ذاتی است که اثربخشی آن را کاهش می‌دهد. تفاوت در عملکرد و درک هر فرد از الزامات حرفه‌ای و سیاستها و روشهای کنترل کیفیت موسسه است .

سیاستها و روشهای کنترل کیفیت مربوط به موسسه حسابرسی باید دربرگیرنده عناصر زیر باشد:
الف- استقلا‌ل،درستکاری، و واقع بینی

ب - مدیریت نیروی انسانی

ج - پذیرش کار و تداوم روابط با صاحبکاران

د - عملکرد کار حسابرسی

ه – نظارت2-4-5-2-تعریف مدیریت بر مبنای فعالیت

مدیریت بر مبنای فعالیت[1] عبارت است از یک روش سیستماتیک بررسی، برنامه ریزی‌، کنترل و بهبود هزینه های سرمایه ای که بر اصل هزینه های مصرفی فعالیت ها تمرکز دارد.سیستم‌های مدیریت بر مبنای فعالیت برخلاف سیستم‌های سنتی هزینه که بر کارکنان متمرکز هستند، بر کار تکیه دارند. رکن اصلی مدیریت بر مبنای فعالیت، حسابداری فعالیت[2] است.به عبارت دیگر مدیریت بر مبنای فعالیت از تکنیک های مدیریت هزینه مبتنی بر فعالیت است. فعالیت، کار انجام شده (مجموعه اقدامات) توسط افراد، تجهیزات، فن آوری یا امکانات است که در فرآیند صورت می گیرد. مدیریت بر مبنای فعالیت بر مدیریت فعالیت ها جهت بهبود عملکرد ، توجه و تمرکز دارد.در حقیقت مدیریت بر مبنای فعالیت سطح جدیدی از اطلاعات ترکیبی را در نظر دارد که هر دو می توانند برای بهبود مصرف تصمیم گیری بکار گرفته شود. مدیریت بر مبنای فعالیت در واقع ابزار مدیریت اطلاعات و نه یک روش ارزیابی وضعیت مالی می باشد. مدیریت بر مبنای فعالیت روشی است که نه تنها به موضوعات استراتژیک نظیر سودآوری، مشتریان یا خدمات می پردازد بلکه با تجزیه و تحلیل آنها سعی می کند فعالیت­های غیر ارزش زا ، محرک های هزینه، عملیات و فرصت ها را با طراحی مجدد فرآیندهای کسب کار تعیین نماید یا به عبارت دیگر اطلاعات لازم در مورد اینکه کدام محصول یا مشتری سودآور هستند و کدام فعالیت غیر ارزش زا باید حذف شود را برای مدیران ارشد سازمان فراهم می سازد.

[1] Activity-Based Management

[2] activity accounting